قوانین و مقررات

وب سایت "اول تیکت" به منظور دسترسی کاربران اینترنتی به کلیه خدمات متداول در سراسر کشور، که نیاز به تهیه بلیط دارند ایجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سایت، مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سایت و مرور آن، به صورت پیش فرض و بدون هیچگونه محدودیت و شرطى "شرایط و الزامات" را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و سایت "اول تیکت" در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرایط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

شرایط و الزامات

 با وجود آنکه دقت و تلاش فراوانی در جهت جمع آوری اطلاعات موجود در سایت بکار رفته است، به هیچ عنوان نمیتوان دقت و صحت مطالب را به طور کامل تضمین یا ادعا نمو‌د. بنابر این سایت "اول تیکت" هیچگونه تعهد و یامسئولیتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوری شده از سایتها ، اشخاص و یا شرکت‌ها را به عهده نمی‌گیرد.
 
استفاده ، مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. سایت "اول تیکت" تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.

مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم موارد مندرج در آن توسط سایت "اول تیکت" ادعا و یا تضمین نمی‌شود.
سایت "اول تیکت"، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود. در این زمینه سایت "اول تیکت"، هیچ گونه مسولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و این سایت صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط آگهی دهندگان است.

اخبار، اسناد و مدارك موجود برروی این وبسایت ممكن است شامل اشكالات تحریری یا غیرعمدی باشد، و مجموعه ی "اول تیکت" این حق را برای خود محفوظ میدارد كه در صورت صلاحدید نسبت به رفع هر نوع اشكال و اعمال تغییرات لازم در سایت، اطلاعات ، محصولات ، برنامه ها ، خدمات و اخباری كه در این سایت شرح داده شده اند، در هر زمان و بدون اطلاع اقدام نماید.
         
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
 
سایت "اول تیکت" مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این "شرایط و الزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.

 

 

خرید آسان و قابل اعتماد بلیت از اول تیکت

جستجو بلیت

جستجو بلیت

انتخاب و سفارش

انتخاب و سفارش

تکمیل مشخصات

تکمیل مشخصات

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

ارائه کد بلیت به مرکز

ارائه کد بلیت به مرکز

بیشتر بدانید

  • سوالات متداول
  • راهنمای عضویت
  • راهنمای خرید بلیط
  • راهنمای پرداخت آنلاین

logo-samandehi